Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wróblewska, 2470

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Wróblewska
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Ewa, mam 57 lat. W 1999 roku doznałam urazu głowy i wylewu krwi do mózgu, na skutek czego bardzo ciężko zachorowałam. Byłam w śpiączce klinicznej ponad trzy tygodnie...
Mam na imię Ewa, mam 57 lat. W 1999 roku doznałam urazu głowy i wylewu krwi do mózgu, na skutek czego bardzo ciężko zachorowałam. Byłam w śpiączce klinicznej ponad trzy tygodnie. Straciłam pamięć, na skutek urazu wytworzyły mi się w głowie liczne krwiaki, guzy i obrzęk mózgu, co na stałe uszkodziło mi komórki mózgowe. Przez utraconą pamięć uczę się życia na nowo. Mam problemy z poruszaniem się, gdyż sparaliżowało mi prawą stronę ciała. Utrudnia mi to bardzo samodzielność i życie, gdyż mam zachwiania równowagi i w każdej chwili mogę się przewrócić. Nawet w zwykłych, codziennych czynnościach jak mycie czy ubieranie się, muszą pomagać mi córki, które są moją jedyną rodziną. Choruję także na padaczkę i biorę bardzo dużą ilość leków, które są bardzo drogie. Ponadto muszę korzystać z rehabilitacji. Cały rok 2013 lekarze specjaliści szukali źródła wysokiego OB i nie znaleźli, mimo operacji jamy brzusznej i wielu badań specjalistycznych. Z tego powodu musiałam przerwać rehabilitację, a o sanatorium też mogę tylko pomarzyć.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wróblewska, 2470 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą. Dziękuję za każdą podarowaną kwotę! Te pieniążki pomogą mi w realizowaniu rehabilitacji, na którą mnie nie stać oraz na opłacenie leków, bez których mój mózg nie funkcjonuje.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: