Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Rutkowska, 2454

Kilka słów o beneficjencie

Aniceta Rutkowska
PAMIĘTAJ O MNIE WYPEŁNIAJĄC PIT!
Nazywam się Aniceta Rutkowska, mam 62 lata i od wielu lat zmagam się z konsekwencjami udaru krwotocznego mózgu. Jestem również po operacji tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Mam niedowład połowiczy lewostronny. Wymagam pomocy osób drugich przy podstawowych czynnościach życiowych...
Nazywam się Aniceta Rutkowska, mam 62 lata i od wielu lat zmagam się z konsekwencjami udaru krwotocznego mózgu. Jestem również po operacji tętniaka tętnicy środkowej mózgu. Mam niedowład połowiczy lewostronny. Wymagam pomocy osób drugich przy podstawowych czynnościach życiowych. Potrzebuję na co dzień takich środków jak pieluchomajtki, podkłady, leki, maści. Wyczerpałam już rehabilitację finansowaną z NFZ, a prywatnie jedna godzina rehabilitacji w domu to koszt 100 zł. Chciałabym jechać do jakiegoś ośrodka na leczenie, ale niestety barierą są środki finansowe. Żyję z skromnej renty inwalidzkiej i nie stać mnie na komercyjne leczenie. Chcę jeszcze nacieszyć się życiem, bo tak szybko umyka.Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na dalszą rehabilitację.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Rutkowska, 2454 pomagają mi Państwo w walce z chorobą. Z góry serdecznie dziękuję za okazaną pomoc. 

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: