Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Jeżewski, 2383

Kilka słów o beneficjencie

Maciej Jeżewski
POMÓŻ MI MIERZYĆ SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ
Cześć, jestem Maciek, którego znacie ze świata wirtualnego. Pewnie każdy z Was się zastanawia czemu tylko z wirtualnego. Dziś chciałem opowiedzieć coś o sobie...
Cześć, jestem Maciek, którego znacie ze świata wirtualnego. Pewnie każdy z Was się zastanawia czemu tylko z wirtualnego. Dziś chciałem opowiedzieć coś o sobie. Jako noworodek przeszedłem operacje (przepuklina oponowo rdzeniowa, brak 2 mięśni, stopa końska szpotawa, płaskostopie i niedowład, brak przywodziciela odwodziciela 4 głowego uda). Mam PROBLEM, którego sam już nie jestem w stanie przeskoczyć. Wierząc w moc znajomości i siłę grupy, proszę Was o pomoc. Mam 31 lat, mieszkam niedaleko Warszawy w pięknym miejscu, którego nawet nie jestem w stanie zobaczyć. Na co dzień jestem zwykłym, uśmiechniętym facetem, który chciałby funkcjonować normalnie. Ze względu na obecną sytuację nie jestem w stanie podjąć pracy, o jakiej bym marzył. Jest też dla mnie problemem spotkanie się ze znajomymi. Jednym słowem cały mój świat, to świat wirtualny. Przez zepsuty aparat do poruszania się jestem uwięziony w nim. Niestety nie jestem w stanie sam sfinansować zakupu. Dlatego wierząc w siłę internetu bardzo Was proszę o pomoc w zebraniu funduszy na ten cel. Bardzo chciałbym wejść w świat realny, poznać ludzi, zacząć pracować. Są to tak przyziemne marzenia, a ja sam nie mogę ich spełnić. W związku z tym proszę ludzi dobrego serca o pomoc w realizacji moich, jakże prostych marzeń. Liczę, że znajdą się ludzie, którzy zechcą wesprzeć mnie i pomogą mi, bym mógł sam utrzymać siebie i godnie na siebie zarabiać.DRODZY DARCZYŃCY I LUDZIE DOBREJ WOLI możecie mi pomóc też robiąc zakupy internetowe przez stronę "FANIMANI", gdzie jest wiele sklepów, które wspomagają osoby niepełnosprawne m.in. takie jak ja. WIEC: 1.Wejdź na" FANIMANI"2.Zarejestruj się i pomagaj mi proszę.3.Wybierz osobę (czyli mnie) Fundacja AVALON Jeżewski, 2383 kliknij wspieram. 4.Wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy. 5.Wybierz produkty, których potrzebujesz. 6.Kliknij zapłać online. 7.Gotowe.Możecie mnie też wesprzeć rejestrując się na stronie internetowej ideafairplay.pl i wykupując ubezpieczenie spośród oferowanych. Następnie poprzez wyszukiwarkę możecie mnie odnaleźć i kliknąć w ikonkę „Wspieraj”. Gdy płatność zostanie dokonana, Idea Fair Play przekaże 50% swojej prowizji na rzecz mnie.
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ZAKUPY I POMOC W MOJEJ SPRAWIE, DZIĘKI WAM MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJE ŻYCIE NIE BĘDZIE DLA MNIE WIĘZIENIEM, ŻE DZIĘKI WAM BĘDĘ MÓGŁ WYJŚĆ Z DOMU I PODJĄĆ PRACĘ, POCZUĆ SIĘ PEŁNOWARTOŚCIOWYM CZŁOWIEKIEM. LUB Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Jeżewski, 2383 pomagacie mi Państwo w walce o sprawność oraz w codziennym funkcjonowaniu. A także wysyłając smsa o treści: POMOC 2383 na nr 75165

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: