Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pudło, 2308

Kilka słów o beneficjencie

Elżbieta Pudło
PROSZĘ O POMOC W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Elżbieta Pudło. Choruję na Dziecięce Porażenie Mózgowe z niedowładem spastycznym kończyn dolnych. Poruszam się przy czterokołowym balkoniku, który pomaga zachować równowagę.
Marzę o tym, by być samodzielną i w miarę normalnie żyć. Do poprawienia sprawności potrzebuję systematycznej i specjalistycznej rehabilitacji, która jest kosztowna i przekracza moje możliwości finansowe. Dlatego proszę o pomoc, zebrane środki przeznaczę na codzienne funkcjonowanie, rehabilitację, zakup sprzętu, udział w turnusach.
Będę wdzięczna za każdą wpłatę w postaci 1% lub darowizny na moje subkonto w Fundacji Avalon z dopiskiem Pudło,2308.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: