Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Proc, 1780

Kilka słów o beneficjencie

Lidia Proc
PROSZĘ O POMOC W WALCE O WIĘKSZĄ SPRAWNOŚĆ
Mam na imię Lidka i mam 59 lat. Na chorobę kręgosłupa choruję już od wielu lat. W 2008 r. musiałam poddać się zabiegowi, który pogorszył mój stan (degeneracja szpiku kostnego). Rok później miałam drugi zabieg - stabilizację kręgosłupa (czyli blachy i śruby).
Po tych operacjach nastąpiło porażenie nerwów i zanik mięśni od pasa w dół. W marcu 2017 r. miałam kolejną operację na kręgosłup szyjny. Dzięki rehabilitacji i mojej ciężkiej pracy chodzę o kulach. Mimo choroby nie poddaję się i staram się żyć w miarę normalnie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem PROC, 1780 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: