Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Miska, 1731

Kilka słów o beneficjencie

Kinga Miska
POMÓŻ KINDZE W JEJ CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Kinga Miska, urodziłam się w 2007 r. z obustronnym niedosłuchem /100%/. W wieku 13 miesięcy operacyjnie wszczepiono mi implant słuchowy.
Mój rozwój uzależniony jest od systematycznej, specjalistycznej i kosztownej rehabilitacji. Mój czas dzielę na naukę, rehabilitację i moja największą pasję konie. Każdą wolną chwilę poświęcam na przygotowanie konia do jazdy i jazda konna. Moim marzeniem jest udział w zawodach jeździeckich.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Miska, 1731 pomagasz mi w walce o samodzielność i w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: