Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kopylec, 1231

Kilka słów o beneficjencie

Maria Kopylec
PROSZĘ POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Marysia ma 9 lat. Urodziła się jako wcześniak z wrodzoną wadą serduszka (ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej). Dodatkowo chorowała na histiocytozę.
Choroba trwała długo - operacja serduszka, leczenie histiocytozy chemioterapią, następnie nawrót choroby i znów chemioterapia. Na szczęście, obecnie naszym największym zmartwieniem jest planowanie operacji ruchomego mostku i bieżąca rehabilitacja. Mimo całego bagażu doświadczeń Marysia jest śliczną, radosną i niosącą nadzieję dziewczynką. To dzięki Państwa pomocy Marysia poszła do szkoły i ma siłę by biegać z rówieśnikami. Dziękuję za dotychczasowe wsparcie i proszę o dalszą pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę na rzecz Fundacji Avalon z dopiskiem Kopylec, 1231 pomagacie Państwo w leczeniu i rehabilitacji Marysi.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: