Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kucharski, 12032

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Antek, zachorowałem na złośliwy i agresywny nowotwór krwi - chłoniaka burkitta. W ciągu 3 miesięcy dostałem około 60 dawek chemii - również dokanałowo.
Przed chorobą byłem wesołym i pełnym życia chłopcem, uwielbiam sport - trenowałem piłkę nożną i pływanie. Niestety pewnego dnia świat stanął do góry nogami i wszystko się zmieniło, zostałem "przykuty" do szpitalnego łóżka w małym pokoju na kilka miesięcy. Ale dałem radę, każdego dnia walczyłem, starałem się i WYGRAŁEM!!! Teraz czeka mnie kolejny długi i ciężki etap, odbudowa organizmu po ciężkim leczeniu i powrót do normalnego życia.

Kucharski, 12032
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: