Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stonoga, 11217

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Stonoga
Prosimy, pomóżcie mu wyzdrowieć, a nam odzyskać światło naszego życia!
Nasz syn Krzysztof jeszcze niedawno był aktywnym, pełnym energii młodym mężczyzną. Ukończył studia, rozwijał się zawodowo, uprawiał sport. Kilkanaście tragicznych minut diametralnie odmieniło jego życie.
Dziś znajduje się w stanie po niedotlenieniu mózgu, całkowicie zdany na pomoc innych. Jedyną nadzieję na powrót do wcześniejszego życia daje intensywna, specjalistyczna rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie jej sfinansować. Krzysztof jest naszym jedynym dzieckiem, naszą dumą i radością, którą okrutny los postanowił nam odebrać.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem STONOGA, 11217 wspieracie Krzysztofa w codziennym funkcjonowaniu i w powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: