Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lewicki, 1107

Kilka słów o beneficjencie

Krzysztof Lewicki
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Krzysztof Lewicki. W 2004 roku uległem wypadkowi, którego następstwem była pourazowa amputacja kończyny dolnej na wysokości uda.
W jednej chwili moje życie zmieniło się diametralnie. Musiałem nauczyć się żyć na nowo oraz sprostać nowym i trudnym wyzwaniom. Koszty protezy oraz rehabilitacji znacznie przewyższają moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się do ludzi dobrej woli o wsparcie w powrocie do normalnego  życia.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem LEWICKI, 1107 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu oraz w dalszym leczeniu i rehabilitacji.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: