Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Grzyb, 11027

Kilka słów o beneficjencie

Szymon to 6-cio letni bardzo wesoły chłopiec. 4 lata temu zdiagnozowano u Szymonka autyzm dziecięcy.
Staramy się o to, aby Szymon w przyszłości mógł normalne funkcjonować w społeczeństwie. Chcielibyśmy, aby funkcjonował jak każde inne dziecko: aby rozumiał emocje, potrafił się bawić z innymi dziećmi, aby rozumiał i śmiał się z żartów innych, by miał świadomość co może zagrażać jego zdrowiu i życiu … Jeśli jeszcze nie podjąłeś decyzji, komu przekazać 1% podatku rozważ proszę, przekazanie go Szymonkowi. Dzięki Tobie Szymonek może zyskać lepszą, intensywniejszą i skuteczniejszą rehabilitację. Może mieć większe szanse na normalne funkcjonowanie w przyszłości.

Grzyb, 11027
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: