Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Płoski, 10857

Kilka słów o beneficjencie

Nazywam się Mirosław Płoski. 18.05.2018 roku uległem poważnemu wypadkowi, który zmienił moje życie oraz całej mojej rodziny. Wypadłem z wysokości 5 metrów.
Upadek spowodował u mnie liczne obrażenia, ale najpoważniejszym z nich jest USZKODZENIE RDZENIA KRĘGOWEGO. Przez co jestem sparaliżowany i poruszam się na wózku inwalidzkim. Do obrażeń doszła jeszcze SPASTYCZNOŚĆ MIĘŚNI. Dzisiaj od tego wypadku minęło już półtorej roku, a ja każdego dnia walczę o sprawność w najprostszych, codziennych czynnościach. Dzięki Państwa pomocy i wsparciu będę mógł skutecznie się leczyć, poprzez zwiększenie ilości rehabilitacji, zakupienie potrzebnego mi sprzętu rehabilitacyjnego oraz leków.

Płoski, 10857
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: