Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wasilewski, 1054

Kilka słów o beneficjencie

Bogdan Wasilewski
PROSZĘ O WSPARCIE W POWROCIE DO ZDROWIA
Nazywam się Bogdan Wasilewski i mam 66 lat. Zdobyłem zawód fotochemika i grafika komputerowego. Całe życie pomagałem innym, ale w tej chwili sam potrzebuję pomocy. Przeszedłem dwa zawały serca, bajpasy.
Niestety późniejsze komplikacje spowodowały, że mój pobyt w szpitalu przedłużył się aż do trzech miesięcy. Obecnie mam problemy z samodzielnym poruszaniem się poza mieszkaniem. Nie mogę dźwigać, wykonywać gwałtownych ruchów. Koszty rehabilitacji i leczenia są bardzo wysokie i znacznie przewyższają moje możliwości finansowe, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem WASILEWSKI, 1054 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz powrocie do zdrowia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: