Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pawełek-Marini, 10443

Kilka słów o beneficjencie

Cześć, mam na imię Iwona i polubił mnie rak piersi. 21 maja 2018 świętuję swoje 41 urodziny. 22 maja odbieram wyniki potwierdzające raka.
Z pomocą lekarzy i przyjaciół dałam mu do zrozumienia, że jest nieproszonym gościem. Wlałam w siebie szesnaście kursów chemioterapii. To, co po nim pozostało usunął skalpel. Ale z tym poradzi sobie rehabilitacja, a włosy odrosną. Jeżeli mój lokator zostawił po sobie coś jeszcze, mam dla niego w zanadrzu radioterapię. Tak żeby na pewno zrozumiał, że sympatia nie jest obopólna i że go nie chcę. Jeżeli chcecie, możecie mnie wesprzeć w powrocie do zdrowia i wyproszeniu niechcianego lokatora z mojego ciała przekazując swój 1% podatku. Więcej o mnie tutaj #PolubiłMnieRakPiersi

Pawełek-Marini, 10443
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: