Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stałęga-Machała, 940

Kilka słów o beneficjencie

Ewa Stałęga-Machała
WSPOMÓŻ MNIE W WALCE Z CHOROBĄ
Na imię mam Ewa. Osiem lat temu w wieku 31 lat przeżyłam udar krwotoczny.
Moim największym marzeniem jest powrót do normalnego życia, tego sprzed wylewu, kiedy byłam aktywną, pracującą matką i żoną. Teraz moja codzienność to walka z lewostronnym niedowładem i stała rehabilitacja. Nie poddaję się, jestem zawziętą osobą i wiem, że ciężką pracą dojdę do upragnionego celu. Postępy w leczeniu można śledzić na blogu na www.ewasm.pl
Przekazując 1 % lub darowiznę na konto Fundacji Avalon z dopiskiem STAŁĘGA- MACHAŁA, 940 możesz mi pomóc w codziennym funkcjonowaniu, w opłaceniu turnusu rehabilitacyjnego oraz zakupie leków, które łagodzą ból i spastyczność mięśni.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: