Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lenczewska, 9249

Kilka słów o beneficjencie

Nasza córka Wiktoria ma 4 lata. Dwa tygodnie lekarze walczyli o jej życie. Z walki tej wyszła cało, lecz z dużym bagażem powikłań: martwiczym zapaleniem jelit II stopnia, stanem po krwawieniu dokomorowym II stopnia po stronie prawej, zdwojonym układem kielichowo-miedniczkowym po stronie lewej, atopowym zapaleniem skóry, nieprawidłowym EEG.
Największym jednak problemem Wiktorii jest autyzm. Moja rezygnacja z pracy zawodowej, dojazdy do oddalonego przedszkola terapeutycznego, indywidualna dieta, terapia (logopedyczna, SI, dogoterapia, hipoterapia, neurolog, pedagog specjalny, psycholog) sprawiają, że nasza sytuacja finansowa nie jest najlepsza.

Lenczewska, 9249
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja Avalon posiada status Organizacji Pożytku Publicznego i wspiera w sposób bezpośredni ponad 11 000 osób z niepełnosprawnościami oraz przewlekle chorych z całej Polski.

Umożliwiamy naszym podopiecznym dofinansowanie wydatków związanych z leczeniem rehabilitacją oraz najważniejszymi potrzebami wynikającymi z niepełnosprawności, a także dajemy szansę na realizację indywidualnych celów i pasji OzN (projekt subkont “Weź sprawy we własne ręce” i platforma Helpuj.pl), prowadzimy holistyczną rehabilitację, nastawioną na osiągnięcie jak największej samodzielności i niezależności. Ponad to dajemy możliwość sportowego rozwoju w ekstremalnej formie (Avalon Extreme), a także przeciwdziałamy wykluczeniu osób z niepełnosprawnościami ruchowymi w obszarze seksualności i rodzicielstwa (Sekson).

Każdego dnia walczymy o zmianę społecznego postrzegania niepełnosprawności.

Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. Obecnie jest to ponad 11 000 osób w różnym wieku z całej Polski.

Dane naszego OPP: