Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czaplicki, 851

Kilka słów o beneficjencie

Dawid Czaplicki
POZWÓLCIE MI BYĆ Z WAMI, TAK DŁUGO JAK TO TYLKO MOŻLIWE!
Nazywam się Dawid Czaplicki. Mam 35 lat. Od dziecka choruje na postępujący zanik mięśni.
Na moją chorobę nie ma niestety żadnych środków farmakologicznych. Metodą na jej spowolnienie jest rehabilitacja, która niestety przewyższa moje możliwości finansowe. Chęci do życia mi nie brakuje, dlatego zwracam się do Państwa o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem CZAPLICKI, 851 wspieracie mnie Państwo w codziennym funkcjonowaniu oraz dalszej rehabilitacji i leczeniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: