Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Czaplicki, 851

Kilka słów o beneficjencie

Dawid Czaplicki
POZWÓLCIE MI BYĆ Z WAMI, TAK DŁUGO JAK TO TYLKO MOŻLIWE!
Nazywam się Dawid Czaplicki. Mam 33 lata, a od 6 roku życia trawi mnie nieuleczalna choroba - postępujący zanik mięśni typu Duchenn`a. Z tego powodu mam niedowład czterokończynowy (tetraplegia), jestem niezdolny do pracy i samodzielnej egzystencji na stałe. Korzystam na stałe z respiratora metodą nieinwazyjną...
Nazywam się Dawid Czaplicki. Mam 33 lata, a od 6 roku życia trawi mnie nieuleczalna choroba - postępujący zanik mięśni typu Duchenn`a. Z tego powodu mam niedowład czterokończynowy (tetraplegia), jestem niezdolny do pracy i samodzielnej egzystencji na stałe. Korzystam na stałe z respiratora metodą nieinwazyjną. Przez 24 godziny na dobę opiekują się mną rodzice. Na moją chorobę nie ma niestety żadnych środków farmakologicznych. Metodą na spowolnienie postępu mojej choroby jest ciągła rehabilitacja. Pojawiła się także możliwość przeprowadzenia pionierskiej operacji genetycznej we Francji, czekam na nią... Zapewne ta nowatorska operacja będzie bardzo kosztowna, do tego logistyka itd. Chęci do trwania mi nie brakuje, zatem proszę o wsparcie finansowe, bym wiedział, że w tej walce o ratowanie mojego tlącego się nadal życia, nie jestem sam i mogę liczyć również na Was, za co z góry Wam wszystkim dziękuję.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon (KRS 0000270809) z dopiskiem Czaplicki, 851 dajecie mi Państwo nadzieję na ratowanie mojego życia. Wypełniając formularz PIT, bardzo ważne jest wpisanie nr KRS oraz w celu szczegółowym dopisku Czaplicki, 851.Dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: