Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Majka, 8364

Kilka słów o beneficjencie

Adrian Majka
WSPOMÓŻ ADRIANKA W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Adrianek urodził się 26 marca 2015 roku. Od pierwszego dnia życia zmaga się z problemami zdrowotnymi. Cierpi na padaczkę, obniżone napięcie mięśniowe, oczopląs, refluks żołądkowo – przełykowy i niedokrwistość hemolityczną.
Mimo trudności z jakimi walczy, jest bardzo pogodnym, towarzyskim i ciekawym świata chłopcem. Poprzez ciężką, codzienną pracę dąży do zwiększenia swojej sprawności. Podstawowe znaczenie dla rozwoju Adrianka ma wielokierunkowa, systematyczna rehabilitacja oraz zaopatrzenie w niezbędny sprzęt ortopedyczny. Przyczyniłoby się to do poprawy jego funkcjonowania, a przez to lepszą jakość życia.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Majka, 8364 pomagacie Państwo Adrianowi w codziennym funkcjonowaniu oraz w walce o sprawność. Za okazaną pomoc dziękujemy.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: