Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Żukowski, 822

Kilka słów o beneficjencie

Piotr Żukowski
POMÓŻ PIOTROWI W WALCE Z CHOROBĄ
Piotr urodził się 23 marca 1983r. Mimo swoich 31 lat jest na etapie rozwoju umysłowego dwulatka (uraz okołoporodowy sprawił, że Piotr ma porażenie mózgowe – zespół Westa).
Piotr urodził się 23 marca 1983r. Mimo swoich 31 lat jest na etapie rozwoju umysłowego dwulatka (uraz okołoporodowy sprawił, że Piotr ma porażenie mózgowe – zespół Westa). Po wieloletniej rehabilitacji i przebytej bardzo poważnej operacji mózgu Piotr zaczął chodzić.Jest bardzo pogodnym młodym człowiekiem. Mimo, że nigdy nie nauczył się mówić, jest z nim kontakt, rozumie i wykonuje proste polecenia. W 2009 roku przeszedł nierozpoznaną przez lekarzy świńską grypę, w wyniku której przebywał w szpitalu przez ponad 2 miesiące, w tym ponad miesiąc pod respiratorem. Wróciły napady padaczkowe z bezdechem. Przestał chodzić, nawet nie siedział. Dzięki stałej rehabilitacji stan jego zdrowia znacznie się poprawił. Obecnie przy pomocy osoby drugiej chodzi.Piotr wymaga dalszej intensywnej rehabilitacji ruchowej, aby zaczął samodzielnie chodzić oraz wsparcia neurologopedy, żeby móc komunikować się z innymi osobami.Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem ŻUKOWSKI,822 uczynicie Państwo życie Piotra lepszym i bardziej samodzielnym. Serdecznie dziękujemy za każdą wpłatę.Więcej o Piotrze na jego profilu na facebooku.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: