Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Afek, 805

Kilka słów o beneficjencie

Rafał Afek
PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA
Mam na imię Rafał. W 2009 roku uległem wypadkowi, w którym doznałem urazu kręgosłupa z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.
Zaraz po wypadku przeszedłem poważną operację, po czym rozpocząłem ciężką i kosztowną rehabilitację. Jednak, abym mógł wrócić do zdrowia potrzebne jest długie i systematyczne leczenie. Moim największym marzeniem jest zagrać w piłkę z moim synem. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na dalszą walkę o zdrowie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Afek, 805 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: