Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stępień, 798

Kilka słów o beneficjencie

Mariusz Stępień
MOŻESZ POMÓC!
Nazywam się Mariusz Stępień. W lutym 2010 r., spadłem z wysokości i doznałem złamania kręgosłupa. W wyniku czego doznalem porażenia czterokończynowego i poruszam się na wózku inwalidzkim.Od tego nieszczęśliwego dnia ciągle się rehabilituję i robię wszystko, aby odzyskać sprawność...
Nazywam się Mariusz Stępień. W lutym 2010 r., spadłem z wysokości i doznałem złamania kręgosłupa. W wyniku czego doznalem porażenia czterokończynowego i poruszam się na wózku inwalidzkim.Od tego nieszczęśliwego dnia ciągle się rehabilituję i robię wszystko, aby odzyskać sprawność.  Jednak nie jest to proces łatwy i krótkotrwały. Każdy mój dzień to nieustanna walka z urazem, walka o powrót do sprawności, oraz walka ze swoimi słabościami, które muszę pokonywać z perspektywy wózka inwalidzkiego. Mimo wszystko staram się stawiać sobie w życiu kolejne wyzwania.Obecnie medycyna, pomimo bardzo szybkiego rozwoju nie zna skutecznej metody leczenia, która zapewniałaby powrót do sprawności. Jednak bezwzględnym warunkiem uzyskania jakiejkolwiek poprawy, jest nieustanna rehabilitacja, która utrzymuje moje kości, stawy i mięśnie w stanie gotowości. Przez poprzednie lata zawsze mogłem liczyć na Państwa pomoc, za którą serdecznie dziękuję i dzięki której ta kosztowna rehabilitacja jest w ogóle możliwa. Dlatego również w tym roku zwracam się do Was z ogromną prośbą o przekazanie 1% swojego podatku. Każda nawet najmniejsza kwota przybliża mnie do sprawności i dodaje wiary w końcowy sukces.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Stępień, 798 wspomagają Państwo moje leczenie.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: