Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Stępień, 798

Kilka słów o beneficjencie

Mariusz Stępień
MOŻESZ POMÓC!
Nazywam się Mariusz Stępień. W lutym 2010 r. w wyniku wypadku doznałem złamania kręgosłupa czego efektem jest porażenia czterokończynowe i poruszam się na wózku.
Ciągle się rehabilituję, robię wszystko, by odzyskać sprawność. Nie jest to proces łatwy. Każdy mój dzień to nieustanna walka z urazem, walka o powrót do sprawności, oraz walka ze swoimi słabościami. Mimo wszystko staram się stawiać sobie w życiu kolejne wyzwania.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Stępień, 798 wspomagacie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: