Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Młyński, 7692

Kilka słów o beneficjencie

Jerzy Młyński
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Witam, Nazywam się Jerzy Młyński, w 2013 roku uległem wypadkowi w wyniku którego uszkodziłem kręgosłup -  Th12...
Witam,Nazywam się Jerzy Młyński, w 2013 roku uległem wypadkowi w wyniku którego uszkodziłem kręgosłup -  Th12.Nie chodzę i nie mam czucia od pasa w dół. Wymagam stałego wsparcia i pomocy. Zakup specjalistycznego sprzętu oraz późniejsze utrzymanie, naprawy są bardzo kosztowne, dlatego zwracam się do Państwa o pomoc.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Młyński, 7692 pomagacie mi Państwo w codziennej walce o samodzielność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: