Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Hołowińska, 731

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Hołowińska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNEJ WALCE!
Nazywam się Karolina Hołowińska, i od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni.
Poruszam się na wózku, a do wykonania najprostszych czynności potrzebuję pomocy drugiej osoby. Staram się żyć "normalnie", nie rozczulać nad sobą, dbać o kondycję, jednym słowem: WALCZĘ. Nie ma lekarstwa na moją chorobę. Żeby spowolnić jej postęp niezbędna jest rehabilitacja - zarówno ta w domu, jak i na specjalistycznych turnusach. Systematyczne leczenie i rehabilitacja są bardzo kosztowne, a jednocześnie niezbędne, dlatego proszę o wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem HOŁOWIŃSKA, 731 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: