Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Hołowińska, 731

Kilka słów o beneficjencie

Karolina Hołowińska
WSPOMÓŻ MNIE W CODZIENNEJ WALCE!
Szanowni Państwo, nazywam się Karolina Hołowińska, mam 38 lat i od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni - SMA I. Nigdy nie chodziłam, poruszam się na wózku inwalidzkim, a do wykonania najprostszych czynności potrzebuję pomocy drugiej osoby...
Szanowni Państwo, nazywam się Hołowińska, mam 38 lat i od urodzenia choruję na Rdzeniowy Zanik Mięśni - SMA I. Nigdy nie chodziłam, poruszam się na wózku inwalidzkim, a do wykonania najprostszych czynności potrzebuję pomocy drugiej osoby. Mieszkam z rodzicami i naszą ukochaną psinką Astrą w Katowicach. Skończyłam Filozofię na Uniwersytecie Śląskim, pracuję. Staram się żyć "normalnie", nie rozczulać nad sobą, dbać o kondycję, jednym słowem: WALCZĘ. Nie ma lekarstwa na moją chorobę. Żeby choć trochę spowolnić jej postęp pozostaje regularna rehabilitacja - zarówno ta w domu, jak i na specjalistycznych turnusach rehabilitacyjnych oraz wspomaganie się lekami. Muszę również korzystać z wózka elektrycznego i podnośnika. Wszystkie te rzeczy są bardzo kosztowne, a jednocześnie niezbędne.Dlatego bardzo proszę, aby przekazali mi Państwo swój 1% podatku i tym samym przyłączyli się do mojej WALKI.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Hołowińska, 731 pomagają mi Państwo w moich zmaganiach.Dziękuję z całego serca.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: