Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Mrowicka, 701

Kilka słów o beneficjencie

Oliwia Mrowicka
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Nazywam się Oliwia Mrowicka, mam 28 lat. Od 2 roku życia choruję na postępujący zanik mięśni. Choroba ta wciąż postępuje i w coraz większym stopniu ogranicza moje ciało i uniemożliwia samodzielne funkcjonowanie.
W obecnej chwili jedynym „lekarstwem” spowalniającym lub mogącym zatrzymać chorobę jest systematyczna rehabilitacja. Jestem osobą aktywną, stale się doszkalającą, chcącą swój zawód wiązać także z pomocą drugiemu człowiekowi. Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe umożliwiające mi pokrycie kosztów rehabilitacji bym mogła być w jak największym stopniu samodzielna i móc się realizować.
Przekazując 1% podatku FUNDACJI AVALON z dopiskiem Mrowicka, 701 pomagacie mi Państwo w walce z chorobą i w funkcjonowaniu na co dzień. Dziękuję za wsparcie, Oliwia Mrowicka.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: