Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szostek, 6663

Kilka słów o beneficjencie

Pomoc dla Seby to akcja, która ma na celu pomóc w życiu codziennym i walce z chorobą Sebastianowi Szostkowi. Jego życie zmieniło się w wieku 6 lat.
Wtedy dowiedzieliśmy się o chorobie jaką jest Dystrofia Mięśniowa Duchenne’a (zanik mięśni).W wieku 16 lat na wskutek poważnej infekcji i problemów z intubacją została wykonana tracheotomia. W tej chwili wymaga całodobowej opieki. Porusza się na wózku inwalidzkim. Jego oddech wspomaga respirator. Mimo wszelkich trudności stara się żyć i realizować marzenia. Ukończył policealne studium. Jedyną bronią w chorobie jest systematyczna rehabilitacja, żywienie, opieka.

Szostek, 6663
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: