Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Kucharski, 6577

Kilka słów o beneficjencie

Piotruś urodził się jako wcześniak w lutym 2015 roku. Bardzo rzadka choroba genetyczna - UBE2A sprawiła, że jest on upośledzony nie tylko fizycznie, ale i umysłowo...
Piotruś urodził się jako wcześniak w lutym 2015 roku.Bardzo rzadka choroba genetyczna - UBE2A sprawiła, że jest on upośledzony nie tylko fizycznie, ale i umysłowo. Codziennie toczymy nierówna walkę z chorobą o jego sprawność ruchową. Walczymy również o to, by móc usłyszeć kiedyś jego głos i słowa „Mama i Tata”.  Pieniądze przeznaczone będą  na dalszą rehabilitację i ochronę zdrowia Piotrka.Dziękujemy za każdą okazaną pomoc.Kasia i Patryk - rodzice Piotrusia. 

Kucharski, 6577
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: