Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Skwara, 6204

Kilka słów o beneficjencie

Łukasz Skwara
POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE CELE I MARZENIA
Nazywam się Łukasz Skwara, od 31 lat choruję na MPD - mózgowe porażenie dziecięce. Mam duszę wojownika, jak i sportowca zarazem...
Nazywam się Łukasz Skwara, od 31 lat choruję na MPD - mózgowe porażenie dziecięce. Mam duszę wojownika, jak i sportowca zarazem. Mam też pasję jaką jest sport, (wyciskanie  sztangi leżąc na ławce). Jestem również, corocznym uczestnikiem "24-Godzinnego Biegu Integracyjnego". Sport jest to jedna z wielu form mojej rehabilitacji i sposób na życie, ale wymaga ogromnych nakładów finansowych, na sprzęt, odżywki, czy dojazdy na treningi. Moją kolejną pasją jest teleinformatyka, z  którą chciałbym związać życie zawodowe. Moim celem w życiu jest coraz większa samodzielność, realizacja wyznaczonych sobie  celów  oraz  aktywizacja społeczno-zawodowa i spełnianie marzeń.  
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Skwara, 6204 pomagacie mi Państwo realizować moje cele i spełniać marzenia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: