Jesteś emerytem rencistą nie musisz rozliczać PIT - wyślij PIT‑OP i przekaż nam Twój 1%

Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gajderowicz, 5888

Kilka słów o beneficjencie

Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21...
Witam serdecznie ! Nazywam się Wiktoria. Jestem radosnym i ciekawym świata dzieckiem i nie różniłabym się niczym od moich rówieśników gdyby nie to, że mam za dużo materiału genetycznego w każdej komórce czyli dodatkowy chromosom 21. Ta wada genetyczna nazywa się Trisomia 21 potocznie mówiąc Zespół Downa. Niestety nadmiar ten nie jest mi pomocny, wręcz przeciwnie - przeszkadza w prawidłowym rozwoju. Chciałabym się rozwijać jak inne zdrowe dzieci, ale niestety na każdy postęp muszę ciężko pracować. Dlatego rehabilituję się parę razy w tygodniu, uczęszczam na zajęcia z logopedą, psychologiem oraz pedagogiem specjalnym. Jeżdżę również na dogoterapię i integrację sensoryczną. Korzystam z różnych lekarzy specjalistów: neurologa, okulisty, kardiologa, dermatologa a także endokrynologa. Pomimo ograniczeń, które niesie ze sobą ta wada genetyczna wiem, że dzięki intensywnej rehabilitacji jakość mojego życia będzie z każdym dniem się poprawiać. Największym marzeniem mojej rodziny jest bym w dorosłym życiu w miarę możliwości była samodzielna. Dlatego każda pomoc w gromadzeniu środków na moją rehabilitację będzie mi pomocna.  

Gajderowicz, 5888
Dziękujemy!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: