Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wieczorek, 5258

Kilka słów o beneficjencie

Radosław Wieczorek
WSPOMÓŻ RADUSIA W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe...
Raduś ma 4,5 roczku, w październiku 2015 została u niego zdiagnozowana cukrzyca typu I. Jest to choroba, z którą można żyć… jednak wiąże się z ciągłym mierzeniem cukru, podawaniem insuliny, stosowaniem specjalnej diety, przeliczonej na wymienniki węglowodanowe. U tak małego dziecka zachowanie prawidłowego poziomu glikemii jest bardzo trudne. Na przestrzeni lat może wiązać się to z poważnymi powikłaniami, gdyż niestety cukrzyca, to wyjątkowo podstępna choroba, która latami wydaje się „uśpiona”, by później zaatakować ze zdwojoną siłą. W tym roku Raduś wyposażony został w osobistą pompę insulinową. Jednak osprzęt do niej, a przede wszystkim sensory, dzięki którym możemy  monitorować przez 24 godziny na dobę poziom cukru bez konieczności ciągłego nakłuwania  i tak zbolałych paluszków, są drogie.  Mamy nadzieję, że dzięki pomocy jaką od Państwa otrzymamy w postaci 1% podatku będziemy mogli sobie na nie pozwolić. Z góry dziękuję za wszelką okazałą nam pomoc!   
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Wieczorek, 5258 pomagacie Państwo Radusiowi w codziennej walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: