Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Pyrka-Majerkiewicz, 5197

Kilka słów o beneficjencie

Małgorzata Pyrka-Majerkiewicz
POMÓŻ MI W POWROCIE DO SPRAWNOŚCI
Nazywam się Małgorzata Pyrka – Majerkiewicz. Od 2015 zmagam się z miopatią o nieustalonej etiologii.
Dzięki rehabilitacji, specjalistycznym terapiom i preparatom codziennie buduję moją sprawność. Zdobyta do tej pory wiedza i doświadczenie z punktu widzenia osoby niepełnosprawnej – jest dla mnie jako trenera – terapeuty dodatkowym źródłem nowych pomysłów i koncepcji. Będąc wdzięczna za wszystko, co już z Państwa pomocą udało mi się osiągnąć, zwracam się z gorącą prośbą o dalsze wsparcie w mojej codzienności.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Pyrka-Majerkiewicz, 5197 pomagasz mi w codziennym funkcjonowaniu oraz pozostaniu terapeutą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: