Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Górecka, 519

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Górecka
JEŚLI NIE WIESZ CO ZROBIĆ Z 1 % PODATKU, PODARUJ GO KOMUŚ, KTO TEGO POTRZEBUJE!
Witam! Mam 20 lat. Niespełna 4 lata temu uległam wypadkowi i od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim. Niestety potrzebuję cały czas opieki i co najważniejsze, ciągłej rehabilitacji, aby mieć możliwość i szansę na wstanie z wózka...
 Witam! Mam 20 lat. Niespełna 4 lata temu uległam wypadkowi i od tego czasu poruszam się na wózku inwalidzkim. Niestety potrzebuję cały czas opieki i co najważniejsze, ciągłej rehabilitacji, aby mieć możliwość i szansę na wstanie z wózka. Niestety to wszystko kosztuje… Obecnie najważniejszym problemem jest to, że mieszkam na III piętrze w bloku bez windy!!! Jest to bardzo uciążliwe w codziennym życiu i w związku z tym potrzebuję tzw. schodołazów, które są bardzo kosztowne, a które umożliwią mi samodzielne poruszanie się po schodach. Proszę zatem o pomoc, o przekazanie 1% podatku lub darowizny na moje subkonto, bo wierzę z całego serca, że młodość jeszcze przede mną… TY TEŻ MOŻESZ POMÓC!!!NIC NIE STRACISZ, A PODARUJESZ TAK WIELE!!! Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Górecka, 519 pomagacie mi Państwo być osobą samodzielną i sprawną. Z góry serdecznie dziękuję za okazane mi wsparcie – Kasia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: