Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bernacka, 4995

Kilka słów o beneficjencie

Anna Bernacka
PROSZĘ O POMOC DLA MAŁEJ ANI
Mam na imię Ania i mam 6 lat. Jestem wesołą i śliczną dziewczynką. Moja choroba to afazja motoryczna...
Mam na imię Ania i mam 6 lat. Jestem wesołą i śliczną dziewczynką. Moja choroba to afazja motoryczna. Ta choroba to trudności z mową. Do tego mam problemy z pamięcią, z przetwarzanie tego co słyszę. Nie akceptuję obcych ludzi tylko tych co już znam. W trudnych sytuacjach wycofuję się i zamykam się w sobie.Ania potrzebuje ciągłej opieki bliskiej jej osoby by czuć się bezpieczna w otaczającym ją świecie. Bardzo pragnęłabym  by Ania w przyszłości nie bała się wyjść na dwór sama, bez opieki bliskich i dawała sobie radę w życiu codziennym. Córka  znajduje się pod stałą opieką specjalistów: Endokrynologa, Nefrologa, Arelgolega, Okulisty, Psychologa, Psychiatry, Logopedy, Terapii Integracji Sensorycznej, jak również na EEG- Biofeedbach na które uczęszcza co tydzień. Niestety niektóre terapie przewyższają moje możliwości, gdyż sama wychowuję córeczkę.   Pomóżcie mojemu  dziecku normalnie żyć.Z całego serca dziękuję wszystkim za okazaną pomoc. 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Bernacka, 4995 pomagacie Państwo Ani w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: