Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Biniek, 4954

Kilka słów o beneficjencie

Tomasz Biniek
POMÓŻ MI W WALCE Z PRZECIWNOŚCIAMI LOSU
Jako osiemnastoletni chłopak po niefortunnym skoku do wody złamałem kręgosłup. Od tego czasu poruszam się wyłącznie na wózku...
Jako osiemnastoletni chłopak po niefortunnym skoku do wody złamałem kręgosłup. Od tego czasu poruszam się wyłącznie na wózku inwalidzkim. Potrzebna jest mi rehabilitacja, która to do tej pory bardzo dużo mi pomogła. Staram się usamodzielniać i nie uzależniać od osób trzecich. Dzięki Państwa wsparciu mógłbym nadal kontynuować rehabilitację, co powoli przybliżałoby mnie do pokonywania własnych słabości, dążenia do innych, nowych celów.Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Biniek, 4954 pomagają mi Państwo w moich codziennych zmaganiach.Za wszelką pomoc bardzo dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: