Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Sobkow, 4786

Kilka słów o beneficjencie

Kamil Sobkow
POMÓŻ MI W CODZIENNYM ŻYCIU!
Możecie sobie wyobrazić zamykacie oczy i jest ciemność wokoło. Rano otwieracie oczy, a ciemność pozostaje. Nazywam się Kamil Sobkow i od urodzenia cierpię na chorobę zaniku mięśni...
Możecie sobie wyobrazić zamykacie oczy i jest ciemność wokoło. Rano otwieracie oczy, a ciemność pozostaje. Nazywam się Kamil Sobkow i od urodzenia cierpię na chorobę zaniku mięśni. Mam dopiero 31 lat, a moja choroba jest już tak zaawansowana, że mogę ruszać tylko palcami i rozmawiać. Jak by nie było tego dosyć, przed niespełna rokiem zacząłem tracić wzrok. Bywały takie dni kiedy rozróżniałem tylko jasność i ciemność. Dziś jestem całkowicie niewidomy, a z tym kochani nie mogę się pogodzić i chcę z waszą pomocą przeciwstawić się temu, ze przestałem widzieć. Istnieje możliwość terapii i jestem przekonany, że to moja ostatnia szansa. Proszę pomóżcie mi móc znowu widzieć, to jest moje ostatnie największe marzenie w życiu .Niestety koszty tej terapii są dla mnie zbyt duże. Dlatego zwracam się do Was o pomoc finansową. Proszę pomóżcie mi, aby noc stała się dniem.
Przekazując 1% podatku lub darowizny Fundacji Avalon z dopiskiem Sobkow, 4786 dajecie mi Państwo nadzieję na dalszą aktywność.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: