Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Wolak, 4508

Kilka słów o beneficjencie

Maria Wolak
PROSZĘ O POMOC W WALCE Z CHOROBĄ
Mam na imię Marysia i w czerwcu skończyłam 9 lat. Jestem roześmianą dziewczynką, która bardzo lubi czytać książki, tańczyć i trenować taekwondo. Niestety choroba już mi na to nie pozwala...
Mam na imię Marysia i w czerwcu skończyłam 9 lat. Jestem roześmianą dziewczynką, która bardzo lubi czytać książki, tańczyć i trenować taekwondo. Niestety choroba już mi na to nie pozwala...W lutym 2014 roku zaczęły się moje problemy ze wzrokiem i po wielu badaniach moja mama usłyszała diagnozę: Glejak na splocie nerwów wzrokowych. Nie można go po prostu wyciąć, bo stracę wzrok. Jak się okazało po kolejnych badaniach glejak jest tylko jednym z objawów mojej choroby, z którą się urodziłam: Neurofibromatoza czyli Nerwiakowłókniakowatość typu 1. Ta paskuda będzie mi towarzyszyć do końca życia, bo nie można jej całkowicie wyleczyć. Z dnia na dzień życie naszej rodziny wywróciło się do góry nogami i już nie będzie takie same. W chwili obecnej jeżdżę do Szczecina na chemię. Związane z tym wydatki ( dojazdy, środki higieniczne, suplementy diety i odżywki) przekraczają możliwości finansowe mojej rodziny. Mam jeszcze troje starszego rodzeństwa, które chce żyć normalnie mimo mojej choroby. Bardzo proszę o pomoc w pokryciu kosztów mojego dalszego leczenia, bym znów mogła tańczyć, trenować taekwondo i cieszyć się życiem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Wolak, 4508 pomagasz mi w moich codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: