Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Staśkiewicz, 4416

Kilka słów o beneficjencie

Patrycja Staśkiewicz
POMÓŻ PATRYCJI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Patrycja ma 21 lat. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe-czterokończynowe. Nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji, nie mówi i nie chodzi...
Patrycja ma 21 lat. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe-czterokończynowe. Nie jest zdolna do samodzielnej egzystencji, nie mówi i nie chodzi. Wszystkie czynności dnia codziennego wykonuje za nią jej mama. Pomimo wielu trudności jest bardzo pogodna i optymistycznie nastawiona do życia oraz otaczających ją bliskich. Uwielbia zwierzęta i pobyt na świeżym powietrzu, lubi oglądać polskie seriale. Patrycja wymaga regularnej, specjalistycznej rehabilitacji, co wiąże się z bardzo wysokimi kosztami. 
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Staśkiewicz, 4416 wspomagacie Państwo Patrycję w codziennym funkcjonowaniu, zwłaszcza w rehabilitacji.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: