Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szamocki, 4092

Kilka słów o beneficjencie

Sławomir Szamocki
POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MOJE MARZENIA
Witam Serdecznie. Na imię mam Sławek, mam 44 lat. Od 22 lat jestem osobą  niepełnosprawną po wypadku samochodowym...
Witam Serdecznie. Na imię mam Sławek, mam 44 lat. Od 22 lat jestem osobą  niepełnosprawną po wypadku samochodowym, wskutek którego doznałem urazu rdzenia kręgowego na odcinku szyjnym  (porażenie czterokończynowe) Jestem całkowicie uzależniony od osób trzecich pod każdym względem. Pomimo tego nie poddaję się i chciałbym się spełniać życiowo. Mam sporo zainteresowań, marzeń i mnóstwo chęci, by żyć normalnie na ile jest to możliwe. Aby temu sprostać potrzebuję wsparcia Państwa dobrych serc. Przekazane środki z 1% pomogą mi w rehabilitacji, zakupie leków jak i środków opatrunkowych, zakupu opału na zimę i wielu innych potrzebnych rzeczy, których nie jestem wstanie kupić za środki jakimi dysponuję. Za okazane serce z serca serdecznie dziękuję.Z Państwa pomocą życie może się  stać łatwiejsze i znośniejsze dla osoby z porażeniem czterokończynowym.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szamocki, 4092 pomagają mi Państwo w walce o sprawność.Za wszelką udzieloną pomoc z serca dziękuję!

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: