Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Bakuła, 3768

Kilka słów o beneficjencie

Jakub Bakuła
PROSZĘ O POMOC DLA KUBUSIA
7 letni Kubuś urodził się, jako zdrowe dziecko i tak było do 29.10.2014r. Wtedy trafiliśmy do szpitala, gdzie postawiono diagnozę Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną. W szpitalu spędziliśmy ponad 8 miesięcy. Bardzo ciężko znosił chemie i były duże powikłania podczas podawania sterydów.
Musi być pod stałą opieką wielu lekarzy specjalistów. Przez opóźniony rozwój musi być pod stałą kontrolą Psychologa i Logopedy oraz odbywać Rehabilitacje z powodu osłabienia mięśni. Mimo to staramy się by Kuba był szczęśliwym dzieckiem i nie myślał o chorobie.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Bakuła, 3768 pomagacie Kubusiowi w codziennym funkcjonowaniu i w walce z chorobą.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: