Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Leszczyńska-Olender, 3576

Kilka słów o beneficjencie

Mariola Leszczyńska-Olender
PROSZĘ O POMOC W POWROCIE DO ZDROWIA
Mam na imię Mariola, mam 46 lat. We wrześniu 2013 roku uległam wypadkowi samochodowemu, w którym doznałam silnego urazu głowy i kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym oraz doznałam złamań nogi, żeber i mostka...
 Mam na imię Mariola, mam 46 lat. We wrześniu 2013 roku uległam wypadkowi samochodowemu, w którym doznałam silnego urazu głowy i kręgosłupa w odcinku szyjnym i piersiowym oraz doznałam złamań nogi, żeber i mostka. Zaraz po wypadku przeszłam poważne operacje i rozpoczęłam rehabilitację. Pomimo ciężkiego stanu rehabilitacja daje widoczne rezultaty. Obecnie jestem osobą na wózku i wymagam ciągłej rehabilitacji ruchowej, logopedycznej i neurologiczno- psychologicznej. Moim marzeniem jest stać się osobą niezależną i móc zająć się moim synem.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Leszczyńska-Olender, 3576 pomogą mi Państwo w powrocie do zdrowia. Dodatkowo będzie to niezbędna pomoc na pokrycie kosztów rehabilitacji, zakupu leków i potrzebnego sprzętu.Za wszelką pomoc, serdecznie dziękuję.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: