Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Łazewski, 3573

Kilka słów o beneficjencie

Mariusz Łazewski
NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. POMÓŻ! 
Mariusz, ma 39 lat, żonę i dwie córki. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji...
Mariusz, ma 39 lat, żonę i dwie córki. Potrzebuje kosztownej rehabilitacji.W lipcu 2014 roku Mariusz na skutek wypadku motocyklowego doznał poważnych obrażeń. Uszkodzeniu uległa duża cześć mózgu. Prawie dwa miesiące był w śpiączce. Lekarze nie dawali mu większych szans. Mariusz okazał się być bardzo silnym i walczył. A dzięki pomocy ludzi dobrej woli, mógł poddać się kosztownej rehabilitacji. Obecnie jego stan się poprawił jednak nadal wymaga opieki i pomocy osób trzecich w codziennych najprostszych czynnościach. Mariusz potrzebuje kosztownej rehabilitacji, której NFZ nie pokrywa. Bardzo prosimy o pomoc w dojściu do zdrowia. Nadzieja i wiara daje nam siłę do dalszej walki z chorobą, bo życie jest za piękne, żeby się poddać. Możesz pomóc wysyłając SMS POD NUMER 75165 w treści wpisując POMOC 3573, Każdy SMS to 5zł wsparcia dla MARIUSZA.  Dziękujemy- Aneta, Sylwia i Emilka.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Łazewski, 3573. Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: