Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Potężna, 3541

Kilka słów o beneficjencie

Marta Potężna
Twoja pomoc zmienia moje życie !!!
Witaj, jestem Marta Potężna. Przeszłam wiele operacji kolan i choruję na algodystrofię (CRPS), która jest chorobą rzadką i klasyfikowana jako najbardziej bolesna choroba na świecie na skali bólu Mc Gill. Moja codzienność to walka z bólem, niepełnosprawnością, ciągła rehabilitacja, leki i trudności finansowe.
Szansą na powrót do zdrowia jest leczenie w Stanach w Paley Institute. Koszt samego zabiegu 320.000zł plus pobyt i rehabilitacja. Mam plany i marzenia, które chciałabym zrealizować. Zgromadzone środki przeznaczę na leki, rehabilitację i leczenie poza Polską. Dziękuję za Twoją dotychczasowa pomoc.
Przekazując 1% podatku Fundacji Avalon z dopiskiem Potężna, 3541 dajesz mi szansę na życie w mniejszym bólu oraz wspierasz mnie w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: