Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Roszyk, 3122

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Roszyk
POMÓŻ MI W WALCE O SPRAWNOŚĆ
Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych...
Nazywam się Katarzyna Roszyk, mam 23 lata. W grudniu 2009 roku przeszłam operację kręgosłupa (operacja skoliozy). Niestety podczas zabiegu doszło do uszkodzenia rdzenia kręgowego, czego skutkiem jest utrzymujący się do dziś niedowład kończyn dolnych. Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim oraz przy niewielkich odległościach za pomocą dwóch kul. Każdego dnia stawiam czoła napotkanym wyzwaniom związanym z moją niepełnosprawnością. Staram się żyć normalnie. Dążę do tego aby być w jak największym stopniu niezależną od innych. Nie chcę dopuścić aby mój stan fizyczny się pogorszył. Jednak aby do tego nie doszło potrzebuję codziennej, intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna. Zebrane pieniądze chciałabym przeznaczyć na pokrycie kosztów rehabilitacji (dojazdy, leczenie) oraz odpowiedniego sprzętu (wózka). Proszę o Państwa wsparcie, a za każdą dotychczas okazaną pomoc bardzo dziękuję.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Roszyk, 3122 pomożecie mi Państwo w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej, dążeniu do pełnej samodzielności oraz codziennej walce z moją niepełnosprawnością.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: