Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Borek, 3073

Kilka słów o beneficjencie

Monika Borek
POMÓŻ MI REALIZOWAĆ MOJE MARZENIA
Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest...
Witam. Mam na imię Monika i jestem mieszkanką Będzina...... z chorobą zwaną stwardnienie rozsiane żyję od sześciu lat. Każdy człowiek ma plany, marzenia, i chęć realizacji samego siebie. Wielu ludzi uważa, że moja  choroba jest ograniczeniem nie tylko fizycznym ale również społecznym..... i tu Cię zaskoczę, ponieważ mnie to nie dotyczy... Dopóki się rehabilituję, dopóki wiem, że we mnie wierzysz, dopóki nadzieja daje mi wytrwałość - dopóki mi pomagasz. Jestem osobą, która nigdy się nie poddaje i bardzo kocha życie.....   W tej chorobie jest to podstawa. Niestety rehabilitacja jest bardzo kosztowna, a ja chcę żyć godnie jak każdy człowiek. Czasem bywa tak, że choroba  niszczy nam życiowe plany. Ktoś mógłby powiedzieć, że 1% to tak niewiele by pomóc.. dla mnie to następne lata w sprawności, lata szczęścia, realizowania swojego „JA”. To tak niewiele a dla mnie po prostu życie, które jest bezcenne. Zwracam się z prośbą właśnie do Ciebie o przekazanie 1% z rocznego rozliczenia podatkowego lub darowizny na moje subkonto na dalszą rehabilitację...i pamiętaj - dobro i pomoc, którą właśnie czynisz, powraca z podwójną siłą… dziękuję Ci.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Borek, 3073 pomagają mi Państwo w walce z chorobą oraz wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu.Z góry dziękuję za pomoc.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: