Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Ziemlewski, 3060

Kilka słów o beneficjencie

Andrzej Ziemlewski
POMÓŻ MI W CODZIENNYCH ZMAGANIACH
Nazywam się Ziemlewski Andrzej – po przebytym udarze rdzenia kręgowego, poruszam się wyłącznie przy pomocy wózka inwalidzkiego. To rzadka choroba, która pomimo olbrzymiego postępu medycyny w leczeniu schorzeń kręgosłupa, jest nieuleczalna.
Szansą na zachowanie minimalnej kondycji, tak fizycznej, jak i neurologicznej, jest stosowna rehabilitacja. Środki które, mam nadzieję, wpłyną na moje subkonto, wykorzystane zostaną m.in. na: zakup sprzętu i lekarstw, udział w badaniach, konsultacjach i rehabilitację.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem ZIEMLEWSKI, 3060 wspieracie mnie w codziennym funkcjonowaniu, za co z góry pragnę serdecznie wszystkim podziękować.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: