Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Gretka, 2742

Kilka słów o beneficjencie

Natalia Gretka
POMÓŻ MI W AKTYWNYM ŻYCIU
Uśmiech, pogoda ducha i ciągła chęć aktywnego życia to cechy, które najlepiej mnie charakteryzują. Mam na imię Natalia i mam 33 lata. Mimo swej niepełnosprawności ruchowej aktywnie spędzam czas w domu i poza nim.
Ukończyłam studia pedagogiczne. Zdobytą wiedzę i umiejętności staram się wykorzystywać na co dzień. Pełnię rolę wolontariuszki prowadząc zajęcia dla osób niepełnosprawnych. Uważam, że kiedy daję cząstkę siebie mogę sprawić radość drugiemu człowiekowi. Niepełnosprawność nie jest więc przeszkodą, aby aktywnie żyć i spełniać swoje marzenia. Państwa pomoc pomoże mi wyznaczać sobie kolejne cele życiowe, a także dążyć do spełniania się w życiu zawodowym i osobistym.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem GRETKA, 2742 wspierasz mnie w codziennych zmaganiach.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: