Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Szymczyk, 2575

Kilka słów o beneficjencie

Katarzyna Szymczyk
POMÓŻ MI SPEŁNIĆ MARZENIA!
Nazywam się Katarzyna Szymczyk, mam 29 lat i mieszkam w Płocku. Jestem chora na cukrzycę typu 1 od 18 lat...
Nazywam się Katarzyna Szymczyk, mam 29 lat i mieszkam w Płocku. Jestem chora na cukrzycę typu 1 od 18 lat. Cukrzyca jest to choroba metaboliczna charakteryzująca się podwyższonym poziomem cukru we krwi. Mój organizm nie jest w stanie wytwarzać insuliny i muszę dostarczać ją sama. Na początku używałam strzykawek, później insulinę podawałam penem. Jednak najbardziej skuteczną metodą walki z tą choroba jest pompa insulinowa. Jestem młodą mężatką i wraz z mężem pragniemy wkrótce postarać się o potomstwo. To właśnie pompa wyrównuje poziom glikemii do stopnia nie zagrażającego dziecku w planowanej przez nas ciąży. Po kilku miesięcznej terapii przy pomocy pompy, jesteśmy pewni, że jej zakup byłby gwarancją bezpieczeństwa dla mnie i dziecka. Jednakże zakup i utrzymanie pompy jest bardzo kosztowne. Dlatego też zwracam się z prośbą o pomoc do Państwa. Przekazując 1% lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Szymczyk, 2575 pomogą nam Państwo w spełnieniu marzenia, jakim jest posiadanie potomstwa.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: