Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Burdziński, 2557

Kilka słów o beneficjencie

Paweł Burdziński
POMÓŻ MI W WALCE Z CHOROBĄ
Witajcie! Mam na imię Paweł. Szesnaście lat temu urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem...
Witajcie! Mam na imię Paweł. Szesnaście lat temu urodziłem się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Mam w głowie zastawkę i muszę być cewnikowany, a kilkanaście zaliczonych w życiu operacji i ciągła rehabilitacja pomogły mi w tym, że mogę poruszać się o kulach. Moją wielką pasją jest piłka nożna. Grać za bardzo nie mogę, ale nie przeszkadza mi to być kibicem tej dyscypliny, a w szczególności Borussii Dortmund i „Czerwonych Diabłów” z Manchesteru. Poza tym jestem fanem Gwiezdnych Wojen oraz dobrej muzy. W 2016 roku po raz pierwszy zaliczyłem Przystanek Woodstock i mam zamiar wracać tam każdego roku aż do końca świata i o jeden dzień dłużej.   Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji AVALON z dopiskiem Burdziński, 2557 pomożecie mi Państwo pokonywać trudności związane z moją niepełnosprawnością.Za każdą wpłatę bardzo dziękuję. 

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: