Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Lewiński, 230

Kilka słów o beneficjencie

Daniel Lewiński
PROSZĘ O WSPARCIE
Nazywam się Daniel Lewiński. W wieku 28 lat złamałem kość udową. Wówczas uważano, że przyczyną złamania był nowotwór złośliwy kości. Jak się później okazało – już po zastosowanym leczeniu na raka – diagnoza ta była błędna.
Przeszedłem leczenie chemioterapią, jak również kilka operacji, w tym wycięcie kości udowej wraz z głową kości udowej z otaczającymi ją mięśniami i zastąpieniem jej endoprotezą. Podczas operacji nie przyszyto pozostałych mięśni do endoprotezy co spowodowało ich zanik oraz zwyrodnienia i przeciążenia w całym szkielecie. Wymagam kosztownego specjalistycznego leczenia, kolejnych operacji i rehabilitacji.
Przekazując 1% Fundacji Avalon z dopiskiem LEWIŃSKI, 230 pomagacie mi Państwo w walce o zdrowie i sprawność. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję,
Daniel Lewiński.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: