Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Strzelczyk, 2128

Kilka słów o beneficjencie

Maja Strzelczyk
PROSIMY O POMOC DLA MAI
Maja jest utalentowaną plastycznie nastolatką, zmagającą się z problemem akceptacji rówieśników z powodu następstw wrodzonej wady rozszczepu wargi i podniebienia. Przebyte operacje dały Mai szansę na normalne życie...
Maja jest utalentowaną plastycznie nastolatką, zmagającą się z problemem akceptacji rówieśników z powodu następstw wrodzonej wady rozszczepu wargi i podniebienia. Przebyte operacje dały Mai szansę na normalne życie, choć z powodu innego wyglądu czy nie do końca zrozumiałej wymowy, trudno o wyrozumiałość i akceptację w świecie nastolatków. W dalszym ciągu potrzebuje leczenia, rehabilitacji i opieki specjalistów. Dlatego z wytrwałością i przy wsparciu logopedy, chirurga plastycznego, ortodonty i stomatologa Maja ma szansę stać się szczęśliwą i akceptowaną przez rówieśników dziewczynką, spełniającą swoje marzenia i rozwijającą swoje największe pasje. Marzy o posiadaniu schroniska i tytułu lekarza weterynarii oraz o prowadzeniu galerii własnych obrazów.Dzięki Państwa wsparciu Maja rozpoczęła leczenie ortodontyczne stałym aparatem. Będziemy wdzięczni za pomoc w organizowaniu funduszy na dalsze leczenie Mai.  Przekazując 1% podatku lub darowiznę FUNDACJI AVALON z dopiskiem Strzelczyk, 2128 wspieracie Państwo codzienne funkcjonowanie Mai oraz pomogą Państwo spełnić jej marzenia.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: