Nieważne, ile zarabiasz i jaką kwotę stanowi Twój 1%. Przekazując nawet niewielką sumę na działalnosć organizacji pożytku publicznego, udzielasz realnego wsparcia naszym podopiecznym. W ich imieniu jesteśmy Ci wdzięczni.

Cel szczegółowy, na który przeznaczasz swój 1%:

Surdel, 1986

Kilka słów o beneficjencie

Barbara Surdel
Pomóżmy Basi słyszeć - "mamusiu kochamy Cię"
Nazywam się Basia Surdel, jestem mamą dwóch wspaniałych córeczek, które są dla mnie wielkim szczęściem. W 2012 r. zdiagnozowano u mnie nowotworowego guza mózgu. Rok za rokiem poszukuję odpowiedniej ścieżki leczenia, to proces dynamiczny i bardzo stresujący.
Czuję się skołowana i niepewna jutra, ciągłe życie w stresie i niestabilność jest męczące i trudne ale STARAM się z całych sił dla moich dzieci. Stosuję również leczenie niekonwencjonalne. Dzięki Waszemu wsparciu mogę konsultować się u wielu specjalistów, i pokrywać koszty leczenia za co bardzo dziękuję. Wierzę, że i w tym roku będę mogła liczyć na Wasze wsparcie.
Przekazując 1% podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Surdel, 1986 pomagacie mi Państwo w codziennym funkcjonowaniu.

Kilka słów o naszej organizacji:

Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym jest ogólnopolską fundacją, będącą organizacją pozarządową non-profit ze statusem Organizacji Pożytku Publicznego (od 2009 r.). Celem Fundacji jest szeroko rozumiana pomoc osobom niepełnosprawnym i przewlekle chorym, m.in.: poprawa jakości życia, spełnianie marzeń oraz zwiększanie samodzielności życiowej podopiecznych, likwidacja barier społecznych oraz promocja sportów ON. Fundacja prowadzi trzy stałe programy: „Weź sprawy we własne ręce” (program subkont, umożliwiający zbieranie środków m.in. z 1% podatku i darowizn), „AVALON ACTIVE” (program aktywnej rehabilitacji) oraz Avalon Extreme (dający możliwość sportowego rozwoju w extremalnej formie). Co roku Fundacja otacza swoją pomocą coraz większą liczbę osób niepełnosprawnych i chorych z całej Polski (ponad 7000 w 2017 r.). Aż 99,3%z nich jest zadowolonych z pracy organizacji i poleca ją innym.

Dane naszego OPP: